| ShaPPer a întrebat:

De curand mi-am achizitionat un televizor Phillips 3500 series. Mi-am instalat programele analog si digital, pana acum nici o problema. Dar uneori dupa ce aprind tv si dau pe canale digital (HD) se schimba inapoi pe analog si se sterg programele digital si trebuie sa le instalez iar... De ce?

1 răspuns:
| ghorghe123 a răspuns:

Probabil nu le-ai instalat tu cum trebuie, eu la un smasung LCD am stat o jumateate de ora sa ii schimb limba laughing)