| tiranianuuu a întrebat:

de curând mi-am cumpărat un telefon Samsung Galaxy M20 ..toate bune si frumoase, dar am sesizat ca daca apeși de 3X butonul de power se apelează automat 112..stie cineva daca exista o posibilitate prin care sa pot dezactivat funcția asa...

2 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Pai numai apasa de 3 ori si va fi bine pana acum n-am auzit de asa ceva!

| Cutezătorul4k a răspuns:

Salut, si eu am acesta funcție, dar pe iPhone, in locul tau nu as dezactiva-o deoarece nu se stie niciodata camd iti va trebuie sa o folosesti. Pana deblochezi telefonul si apelezi 112 trec secunde esențiale.