| Ionita_Alex_1993 a întrebat:

De curand mi-am instalat windows 7 si nu prea ma descurc cu el asa ca am si eu o problema: am dat click dreapta pe un fisier text si am dat open with si apoi Choose default program...si am selectat notepad si apoi a intrat in fisier dar s-au selectat toate programele de pe desktop ca sa porneasca cu notepad(sau cu orice program selectam eu de acolo)
Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Narcys21 a răspuns:

Daca iti dezinstalezi notepad-ul isi vor reveni la normal!
Garantez

| Ionita_Alex_1993 explică (pentru Narcys21):

Poti sa imi spui si cum ca dezinstalez notepad-ul? ca tot am cautat dar nu am gasit.

| Narcys21 a răspuns (pentru Ionita_Alex_1993):

Da la start, acolo la search, cauta notepad, da click dreapta si delete! S-ar putea sa-ti mearga!

| Ionita_Alex_1993 explică (pentru Narcys21):

Am incercat, dar nu merge, nu ma lasa sa il sterg...