| Snoopy001 a întrebat:

de curand mi-am luat un HTC ONE M7 dar nu e nou e second dar functioneaza perfect! Am si eu o problema cu WIFI-ul atunci cand pornesc wifi-ul merge bine pentru cateva secunde/ minute iar dupa nu imi mai merge netul nici pe calculator nici pe telefon si cand dezactivez wifi-ul revnie netul pe PC, ce as putea face?

1 răspuns:
| ihavealotofquestions a răspuns:

Si mie mi-se intampla asta, pai inseamna ca internetul tau este slab si nu suporta mai multe device-uri pe el, incearca sa iti iei unul mai puternic si poate va rezista

Sper ca te-am ajutat!