| Iuxel a întrebat:

de curand mi-am schimbam windows-ul ( de la win 7 la win 10 ), Am instalat placa video alea alea tot ce e cam necesar dar in fine nu-i asta problema, cand intru in cs go merge tot-ul bine dar cand e sa ies din joc sau sa il bag in bara primesc black screen si asa ramane... daca nu ii dau restart nu isi revine, aveti vreo idee de ce primesc? Va rog mult ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Raul_Gavrila_1980 a răspuns:

Luxel se poate sa fie de la momitor sau s-a stricat placa video

| Iuxel explică (pentru Raul_Gavrila_1980):

Placa video doar ce am cumparat-o si monitorul la fel, Am o placa video R9 270X 2GB 256 BIT, Processor i3 3,4 ghz, 8 gb ram, Nu are cum e de la joc cred