| iMwrr a întrebat:

De două zile nu-mi mai recunoaste laptop-ul hard disk-ul. Ce să fac?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Hard disk-ul din el sau un HD extern? L-ai lovit/atins, laptopul?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| OnuOnulică a răspuns:

Atata timp cat il ai in garantie du-te cu el la magazin.

| ValentinBogdan a răspuns:

Daca il ai in garantie du-te cu el la magazinul de unde l-ai cumparat, daca nu mai ai garantie du-te la un service autorizat.NU incerca sa il repari singur daca nu ai idee ce are.