| TheGamer211 a întrebat:

De doua zile toate shortcut-urile de pe desktop-ul PC-ului meu nu mai functioneaza, nu se mai deschid. Adics, se deschid dar in bara de jos si nu mai pot pot sa le maximizez. In schimb, pot deschide celelalte, precum Google-ul sau celelalte din taskbar. Heeelp!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Virusi!

| Kreefy a răspuns:

Încearcă să intrii din folderul original, direct pe fișierul.exe
Dacă merge, ștergele pe cele de pe desktop, și fă un nou shortcut.

| TheGamer211 explică:

Nu stiu cum sa va zic dar dupa ce am pus intrebarea nu s-a mai manifestat acest tip de problema, pana in prezent. A disparut in mod misterios ☺