| adin94 a întrebat:

de fiecare dată când aprind pc-ul, după ce s-a pornit de tot, nu pot umbla deloc pe el aproximativ 3-4 minute, practic e blocat, adica ii pot da refresh dar nu pot intra in nimic ge: My Computer, internet, poze, se blocheaza şi işi revine dupa câteva minute, ce e de facut? Ţin să menţionez că şi după ce îi fac windowsul face la fel după două zile... înainte nu îmi facea aşa...Ce să îi fac?

3 răspunsuri:
| Cozzmy13 a răspuns:

Runsi scrii msconfig> Enter> iti apare o fereastra> dai sus la startup si debifezi programele nefolositoare, recomand toate in afara de cele are includ numele ATI, AMD Nvidia, Intel, IntelHD, Realtek, etc. BAFTA!

| Grimmjow69 a răspuns:

Sugerez sa instalezi windows-ul, probabil ai virusi.

| Hang0ver a răspuns:

Mai instaleaza windowsul!