| cristi995 a întrebat:

De la un timp cand am deschis pc-ul mi-a aparut imaginea cu starting windows(am windows7 ultimate) si ramane asa vreo 3-5 minute,si cateodata se deschide chkdsk dar degeaba,am reinstalat windowsul,am scanat cu asc,avira, nod32. Help! Dau funda+vot.

1 răspuns:
| Arummaculatum a răspuns:

Pai incearca sa instalezi alt Windows atunci poate cel pe care il tot bagi e "DUS".Sau poate nu sti sa l instalezi cum trebuielaughing Oricum cand il formatezi incearca sa stergi toate partitiile si sa le faci din nou, apoi instalezi windows-ul pe partitia "C" ca de obicei Bafta big grin