| anonim_4396 a întrebat:

De la un timp imi merge foarte incet netul pe telefon cu wi-fi si nu stiu ce sa-i fac, de exemply daca descarc o aplicatie gen facebook sau altceva mai mic stau ai un sfert de ora si inainte se descarca in cateva secunde, va rog sa ma ajutati, dau funda!
P.S. L-am resetat de tot si exact la fel merge si nu am virusi, am S3, credeti ca se strica? Merge si un pic mai greu

2 răspunsuri:
| Costin_Sandy_1991 a răspuns:

Sunt foarte incete telefoanele care au memorie mica si sunt suprasolicitate cu multe aplicatii, eu de exemplu am Galaxy J1 de 4 Gb si merge a naiba, insa poti instala CM security este un antivirus care are si functia de eliberare a memoriei si stergere a datelor cache si alte date nefolositoare dar trebuie sa scanezi zilnic pentru a elibera memeoria

| Pietricel a răspuns:

S3-urile sunt deja de moda veche. Ia-ti si tu un S5, S6.