| ILied a întrebat:

De o vreme tastatura la laptop o ia razna. Inainte nu mergea control din stanga. Bun am inteles. Mai apoi nu au mai mers sagetile si Delete. Acum nu mai merg Enter, Escape si BackSpace. Ce as putea face? Sau trebuie sa o schimb?

Răspuns Câştigător
| Adryan2012 a răspuns:

Incearca sa cureti laptopul mai intai si daca nu mai merge... incearca alta tastatura noua. happy

1 răspuns:
| ktlina a răspuns:

Buna! eu zic sa o schimbi. poate este veche sau poate ai luat-o la un pret mic si de aceea nu mai rege. zic sa cumperi una noua se gasesc si la 20 de lei mrg astea se strica repede! ar mai fi o varianta sa desfaci tastele si sa te uiti sub iele ca poate a scapat o firmitura cv. funda?