| Razvan_Roiu_1999 a întrebat:

Salut TpU! De putin timp (maxim 1 zi), cand tin apasat mult pe butonul de home al telefonului (Samsung s3) imi apare un mesaj "din pacate com.systemui s-a oprit" si daca apas pe ok se restarteaza telefonul... are cineva vreo idee despre cum as putea rezolva aceasta problema? (E foarte enervanta) P.S.:

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Poti face un hard reset. este posibil de la unele aplicatii. ATENTIE. HARD reset va sterge tot, poze, nr telefon, etc.

| Gonrax a răspuns (pentru octav005):

Dacă ai card nu se șterg pozele, dacă ai numerele salvate în cartelă nu se șterg, etc...

| Razvan_Roiu_1999 explică (pentru octav005):

Am facut si asta, dar tot imi apare... am cautat si pe net solutii, dar nici alea nu functioneaza