| anonim_4396 a întrebat:

de unde sa imi iau procesor dual core marvel pxa986 pentru Samsung galaxy tab 3 sm-t110, Funda

2 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Nu ai cum, de oarece este o tableta, aceasta procedura este imposibila, de oarece procesoarele difera de la tableta la tableta+ ca nu ai cum sa scoti procesorul respectiv si sa il inlocuiesti, e nevoie de o maxima precizie

| WLMA a răspuns:

Nu găsești numai cu comandă la producător da nu cred că are rost. Cumpără o tabletă spartă da care să aibă placa de bază intactă.