| Sami4041 a întrebat:

de vreo cateva zile tot ma freaca la cap cand intru in chrome pagina de la yahoo care zice"Yahoo face parte din Verizon Media. Faceți clic pe 'Sunt de acord' pentru a permite Verizon Media și partenerilor noștri să folosească modulele cookie și tehnologii similare pentru a accesa dispozitivul dvs. și a utiliza datele dvs. (inclusiv locația), pentru a înțelege interesele dvs., a furniza reclame personalizate și a măsura eficacitatea acestora. De asemenea, vă vom furniza reclame personalizate despre produsele partenerilor. Aflați mai multe în Centrul de confidențialitate despre cum folosim datele dvs. După ce confirmați aici opțiunile legate de confidențialitate, puteți efectua oricând modificări, vizitând Tablou de bord pentru confidențialitate."
Cine ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pai faci click pe sunt de acord si esti ok. Sau iti apare mereu?

| Sami4041 explică (pentru Wr3nch):

Dar nu vreau sa le dau acces

| Sami4041 explică (pentru Wr3nch):

Acum folosesc alt browser

| Sami4041 explică (pentru Wr3nch):

Am rezolvat se pare ca yahoo sia bagat nasul prin chrome si s-a pus pe el ca "search engine"