| Rosca_Silviu_1993 a întrebat:

De vreo saptamana nu mai pot incarca tableta..Adica stiu ca este de la tableta nu de la incarcator, deoarece am un telefon care se incarca perfect,am incercat si cu alt incarcator, dar degeaba...Cred ca este vreo problema cu chestia aia in care bagi mufa de la incarcator, sunt aproape sigur... Dar daca este asa mi-ati putea spune cam cat ar costa sa repar acea chestie?

1 răspuns:
| alexgeo000 a răspuns:

Salut silviu, am avut si eu problema asta cu mufa de la telefon, tableta, costul te va duce undeva la 80, 100 de lei