| Daniel235 a întrebat:

Deci am google chrome si eu cand ma uit pe youtube si nu am fb deschis imi apar notificarile si mesajele in dreapta jos si ma enerveaza, cum scot asta?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Click dreapta pe notificare(cand apare)apoi click stanga pe casuta de dezactivare care iti apare imediat.

| clau1 a răspuns:

Intri in chrome, la setari, si cauti pe undeva la notificari sau ceva de genu si vei gasi o casuta bifata unde scrie Notificari Facebook.O debifezi, si gata!

| darrio2007 a răspuns (pentru clau1):

Tu ai Google Chrome?