| Daniel235 a întrebat:

Deci am luat acum o saptamana din targ un telefon de la niste tigani cu 30 de lei este un jaf din ala de Sony Ericsson... si mi s-a dus bateria si acum nu se incarca bine adica se incarca 4% si asa ramane, stiu ca a cam fost teapa dar ii pot face ceva sa se incarce sau nu stiu... ca asa practic l-am luat degeaba, dau funda celui care ma ajuta!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Felicitari. Ce model e de curiozitate?

| untu a răspuns:

Cine ti-a spus sa cumperi de la targ? In loc sa cumperi de la dealeri autorizati de la magazinele ORANGE, VODAFONE, TELEKOM si GERMANOS! Acolo sint multe telefoane mobile cu preturi diferite la abonament sau fara, intreaba vanzatorul si o sa te ajute sa ai un telefon mobil pe masura ta la un pret convenabil si potrivit!