| PerPum a întrebat:

Deci am niște prieteni cu care ne trimiteam mesaje vocale, și uneori le mai ascultam, nu știu de ce. Și ieri mi-am mutat pe Cardul SDmai toate fișierele să-mi fac loc pe telefon și am mutat și fișierele de pe WhatssApp și acum nu mai pot asculta acele mesaje vocale. Știți cumva ce aș putea face? Nu țin să le ascult Neapărat dar mi-ar placealaughing) am Huawei 7 Lite Honor dacă vreți să știți. Dau fundalaughing)

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu mai poți sa le deschizi sau nu se aud?

| PerPum explică (pentru Bondarel99):

Îmi spune că nu pot fi accesate

| Bondarel99 a răspuns (pentru PerPum):

Atunci încearcă sa le descarci pe PC sau laptop. Dacă nu merge, înseamnă ca sunt pierdute.