| Dani_Daniel_1999_As2O a întrebat:

Deci, am o placa de baza cu placa video integrata si mai am si o placa video dedicata. Pana acum o foloseam pe cea integrata(mai slaba) si zilele trecute am in montat-o pe cea dedicata, am instalat driverul si dupa am mutat cablul (care face legatura placa video-monotor) de la cea integrata la cea dedicata dar ecranul era negru, de ce, cum pot rezolva?

2 răspunsuri:
| Ayy123 a răspuns:

Ai conectat bine cablurile de alimentare?

| CPAElites a răspuns:

Ce placa video?
Ce placa de baza?
Ce sursa ai? (spune modelul )

"dupa am mutat cablul (care face legatura placa video-monotor) de la cea integrata la cea dedicata dar ecranul era negru," Ai incercat sa conectezi si la cea integrata sa vezi daca ai semnal video?