| Abcg4 a întrebat:

Deci azi m-am jucat la pc 1 ora si dupa a trebuit sa ma duc pana la un prieten. Nu am mai oprit pc-ul si cand am venit era inchis monitorul. Nu se aprindea.

Dupa i-am dat un restart si acum cand il aprind isi da singur restart, nici macar windows-ul nu mi-l arata.

Ce pot sa fac sa se aprinda complet?

4 răspunsuri:
| Danny_Danny_Ungureanu_1970 a răspuns:

Safe mod si recovery, system restore

| gelu1970 a răspuns:

In primul rand conecteaza pc la alt monitor si de asemenea incearca alt cablu. de ce intotdeauna va complicati si va ganditi ca pc e defect?

| ToANewUnderstanding a răspuns (pentru gelu1970):

Daca omul zice ca se restarteaza... Tu ai imptesia ca monitorul e UC?

| ToANewUnderstanding a răspuns:

Vezi ceva pe ecran? Fi mai explicit.