| userul7200 a întrebat:

Deci... daca am Windows XP SP 3 si vreau sa instalez Adobe After Effects, cum fac? pentru ca spune ca trebuie un sistem de operare Serive Pack 2(SP2)si eu am Service Pack 3, cum fac, ca atunci cand vreau sa instalez Service Pack 2 spune ca numai imi trebuie sa instalez SP2, pentru ca am deja SP3, si as vrea sa am Adobe After Effects sad.

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

SP 2 este inaintea lui SP3. E normal sa nu te lase sa instalezi SP2. Dar ai calculator pentru el? Uite cerintele programului.

Procesor- Intel® Core™2 Duo or AMD Phenom® II processor;
64-bit support required
Sistem - Microsoft® Windows® 7 cu Service Pack 1 and Windows® 8
pe 64 bit.
Memorie - 4GB of RAM
(8GB recommended)
Spatiu HDD - 3GB la instalare; additional free space required during installation
- Additional disk space for disk cache (10GB recommended)
Rezolutie - 1280x900 display
OpenGL 2.0–capable system
QuickTime 7.6.6 software required for QuickTime features
Optional: Adobe-certified GPU card for GPU-accelerated ray-traced 3D renderer
Din cate vad
"nu merge deloc pe Windows XP".