| madalin33 a întrebat:

Deci eu am avut windows 10 acum 4 zile. Am hotarat sa imi bag windows 7 deoarece aveam urme de cod in pc. Dupa ce am bagat windows 7 observ ca se misca mult mai greu decat 10. Va rog mult ajutati-ma, ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| grandebgd a răspuns:

Incearca sa instalezi windos 7 de pe alt CD si daca tot asa se va misca greu cel mai indicat ar fi sa instalezi inapoi 10 sau win 8.

3 răspunsuri:
| LinxCont a răspuns:

Daca nu e greu de instalat w10 si merge mai bine cu 10 ar trebui reinstalat 10 inapoi.

| Nuvr a răspuns:

Vezi sa nu ai svchost-uri care îngreunează sistemu. de asta iti merge greu cauta fixuri in general sunt de la update windows sau de la alte activitati care trebuie inchise happy am avut si eu aceias problema acum un an mi-a luat 2 sapt sa imi dau seama de ce mergea asa greu trebuie urmarite acele svchost-uri care consuma prea mult si inchise.

| madalin33 explică (pentru grandebgd):

Am bagat windows 10 si acum merge perfect, mersi mult.