| Guest69 a întrebat:

happy
Deci, ideea este ca eu stau la tara si am internet de la RDS de 100 de MB deoarece nu se poate momentan sa fie viteza mai mare, bun, eu sunt student in Timisoara. Aici am internet de 300 MB la persoana la care stau in gazda. Stiti ca la RDS trebuie sa bagi un numele de utilizator si parolalaughing. Intrebarea mea este, daca folosesc numele de utilizator si parola pe care le am la "gazda" poate afla ca le folosesc acasa sau ceva de genul?

3 răspunsuri:
| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Sal, poti sa le bagi linistit, dar nu vor merge laughing.
Userul si parola de la rds date unei persoane l-a instalare nu merg decat in locatia aia unde au fost date si nu in alta locatie
Ori tu ce credeai ca daca bagi userul omului ala la tine acasa in loc de 100 mbs prinzi 300 mbs rolling on the floor?

| Guest69 explică (pentru Cristian_Cristi_1986):

Lollaughing
Nu mi se pare nimic funny, deoarece un prieten a fost tot asawinking A bagat acasa si a mers, doar ca voiam cateva "detalii" daca poate afla sau nulaughing

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns (pentru Guest69):

Lol, nu stiu de ce nu te cred laughing ca a mers sa bage userul si parola de la alta locatie, pentru ca nu merge omule, dupa maxim 2 minute te blocheaza.
Si eu am glumit cu tine, dar daca esti dintr-o bucata, n-am ce sa-ti fac.