| raduqu a întrebat:

deci in telefon eu am un card de 1 GB si toate jocurile le am in memoria telefonului, dar cand dau sa vad cata memorie mai am libera pe card imi arata 67 de mb, iar cand ma uit pe card tot ce e pe el ocupa 300 mb, unde sunt restul de 700 mb? ce sa fac, orice as sterge mi se elibereaza memoria interna, am vreo 300 de mb liberi memorie interna

2 răspunsuri:
| CaMeLeOnn a răspuns:

Salveaza tot ce ai de pe card in telefon sau pc si reformateaza cardul.

| Anonymus201426582913m9i0 a răspuns:

Si miei-se intampla la fel din cauza caci cand il bagi in tel. el pierde putina mem.