| RaduManole a întrebat:

Deci, mi-am descarcat Project Powder si l-am dezinstalat big grin (nu mai imi placea) dar nu am dat uninstall cum fac oamenii normai, am sters fisierele -- si PAM _ PAM _ PAM! Acum vreau sa ma reapuc de joc si mi-am luat setup-ul il deschid, se descarca si dupa ce se termina prima chestie de descarcat imi apare Installshield Wizard - si data trecuta mi-a aparut dar acum dupa ce se descarca imi zice : A previous version of this software is installed.Please unistall it before running the setup. Dar chestia ce ma irita e ca nu imi zice ce program trebuie sa il dezinstalez si ma tot chinui caut dar nu mai gasesc nimic in legatura cu jocul asta - help please

5 răspunsuri:
| вσмвση3ℓ a răspuns:

Pai dai uninstall... si apoi il bagi iar...

| RaduManole explică (pentru вσмвση3ℓ):

Am sters si unistall-urile
dar se pare ca mi-a scapat programul asta

| вσмвση3ℓ a răspuns:

Atunci cauta in program filles folder`ul la joc si sterge`lwinking

| RaduManole explică:

Aoleu intelege ca eu nu am de unde sa stiu ce sa sterg pentru ca nu imi zice la install -- nu conteaza -- am rezolvat-- am luat o versiune mult mai veche a jocului ( cu totul alta chestie) si am asteptat sa se faca update. dar tot mi-ar placea sa stiu ce mi-a ramas in calculator de la prima descarcare

| victorzi a răspuns:

E simplu...dai pe start-control panel-add or remove programs-si acolo cauti numele jocului si dai unistal de acolo....si pe urma il instalezi linistit!