| anonim_4396 a întrebat:

deci nu mai pot, am un canal de Youtube si depun destul de mult efort si timp in el dar nu creste absolut deloc in abonati. Credeti e este din cauza ca am creat canalul in 2018 si am inceput sa postez in 2020.
Uitati canalul: https://m.youtube.com/channel/UCrYt-v1CYq7aIBXBtFBYzmQ

9 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu, e din cauza ca e sub orice critica dpv calitativ.

| Sami4041 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Dezvolta

| Sami4041 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ce ar trebui sa modific

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Sami4041):

Ai 5 clipuri pe canal, dintre care trei de minecraft. Sint miliarde de clipuri de minecraft pe YT, si cum MC mi se pare un joc highly overrated si nu ma intereseaza absolut deloc, am zis sa arunc o privire la "Free Softwares" - pe bune? O dam ori pe romana, ori pe engleza? Software e defectiv de plural, by the way. Descrierea clipului respectiv arata cam asa - "in acest tutorial veti vedea cum puteti instala un software ca si photoshop si nu numai." Ce initiala majuscula, ce romana, ce engleza... despre piraterie si directionarea la un site mizerabil, nici nu mai discut. Teoretic mai aveai ala cu Free Steam Games - oare despre ce o fi? Cum sa te duci in clientul Steam si sa selectezi Store > Games > Free to Play? Wow. Nu m-am uitat la el, dar altceva nici nu m-as astepta.

| Wr3nch a răspuns:

Manut, incepe cu niste setari pentru obs ca sa nu se sacadeze la fiecare 5 secundelaughing Btw nu face Minecraft cand contentul e deja fumat de Youtuberi mari cum is Max, Cristi Munteanu si altii, ca nu vine nimeni la tinelaughing Poate ai avea noroc cu niste joculete retro.

| danutzu96 a răspuns:

1. Trebuie promovare intensa.
2. Continutul tau se gaseste pe o tona e alte canale mari.

| Zorn a răspuns:

Pentru ca e hipersaturata platforma cu videoclipuri de genul. Practic, e ca un cocean intr-un ditamai lanul de porumb.

| Ioana1312321 a răspuns:

Nimeni nu se aboneaza la prostii de genul.Pe multi dintre oameni îi interesează ceva serios si divertisment, nu jocuri de copii de 5 ani.

| Sami4041 a răspuns (pentru Ioana1312321):

Nu ma intereseaza raspunsuri de genul, mersi, o zi faina incontinuare!