| uzumakylight a întrebat:

happy Deci vreau parerea unuia care se price! Vreau sa vand acest laptop!
Am un Laptop Hp625.
3Gb Ram ( capactate 1066 MHz). Placa video integrata Mobility Radeon HD 4250.
Procesor AMD v160 2300 MHz
Hard-Disk 320Gb. Cine se pricepe la vanzari il rog sa-mi raspunda si sa-mi zica cat as putea lua pe el. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| marculescumihai a răspuns:

Laptopul tau il cumperi cu 1300-1400LEI nou deci (parerea mea) e ca ai putea scoate un 1000 lei MAXIM.Trebuie sa intelegi ca nu este foarte performant: ram-ul:bunicel, placa video integrata:slabuta (scade pretul foarte mult, o placa video dedicata te ajuta), procesor:slabut.
PS. E DOAR O PARERE PROPRIE.

4 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Laptopul tau este exact ca al meu. Doar ca al meu e Sony Vaio, dar are aceeasi configuratie ca si a ta. Eu l-am luat cu 600 de euro acum vrei 6 7 ani. Daca il dai cu 350 de euro, o sa il dai ca painea calda. Daca si aspectul e la fel de bun.

| HaKa93 a răspuns:

Maxim 800 de lei la configuratia asta

| georgedanielc a răspuns:

Depinde si de vechime aspect rezistenta baterie... dar nu cred sa-l poti da mai mult de 200 de euro. cu 400 cumperi unele mai performante, noi in garantie sigilate

| SimionAlexandru a răspuns:

Il poti vinde si cu 300 de euro. E destul de bun si pentru jocuri.Majoritatea cauta pentru jocuri