| anonim_4396 a întrebat:

Detin laptop-ul Asus X552MJ cu un procesor Intel Pentium N3540, o placa video GT 920M si 4 GB RAM. Pentru a face un upgrade la RAM pot sa mai adaug 4 GB sau trebuie sa schimb placuta cu una de 8 GB? Si pot juca CS-GO cu peste 30 FPS?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Da, placuta de 4gb trebuie inlocuita cu una de 8 deoarece laptopul dispune decat de 1 slot RAM.
Cs go il poti juca cu mai mult de 30fps, depinde si la ce detalii il joci.