| ThePurificator48 a întrebat:

Detin un Huawei p9 Lite 2017 de 3 saptamani si azi am observat ca il pot debloca prin senzorul de amprenta cu toate degetele, dar un pic mai greu decat cu cele pe care le-am setat. Este normal?

2 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Eh,ar trebui sa ti se deblocheze asa cum l-ai setat, dar na, daca itit merge totul e ok.

| Rommeo a răspuns:

Normal nu este. De asta cea mai buna securitate estea tot cea cu pin, parola sau model. Astea cu senzor de amprente sau mai nou iris sunt superficiale.