| gabrielmoldovangabriel a întrebat:

Detin un J5 2017 si sunt momente cand se restarteaza singur. Ceva sfaturi? Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica ca toate actualizarile de software sa fie instalate. De asemenea, fa-i telefonului o revenire la setarile din fabrica.
Daca totusi problema persista, trimite telefonul in service.

Alt motiv pentru care se reseteaza poate fi din cauza ca tel. e incalzit prea tare.

| gabrielmoldovangabriel explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! O sa-l duc la un service pentru ca actualizarile sunt instalate!

2 răspunsuri:
| dd17 a răspuns:

Posibil sa fie ceva de la soft, incearca sa i dai o resetare din fabrica