| XRoyaL a întrebat:

Detin un laptop Asus si am urmatoarea problema. Bateria fiind pe descarcate 8% am inchis laptopul si am iesit pana in oras. Cand ajung acasa sa-l pornesc am uitat de baterie si sa-l pun la incarcat si cand l-am pornit nu se mai vedea imaginea, doar black screen, l-am pus la incarcat, am asteptat, l-am pornit si tot doar black screen. Inainte nu aveam nicio problema, mergea perfect pana azi. L-am lasat sa se incarce cateva ore dar degeaba. Ce are? Pot sa-mi iau ramas bun? Are vechime din toamna 2016.

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Vezi sa nu fie în mod stand by.

2 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Fara baterie merge?

| DinoRax a răspuns:

Boss tu cel mai probabil l-ai bagat în sleep mode asteapt vreo 2 minute ca porneste singur daca nu merge du-te la unu de repara computere sa vada ce are