| lol23 a întrebat:

Detin un telefon Samsung Galaxy Ace, si astazi mi-am resetat telefonul si mi s-au sters toate contactele. Exista vreo cale sa imi recuperez contactele? Daca nu toate macar o parte. Va rog sunt disperat. Dau funda + vot. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| andreeei a răspuns:

Daca ti-ai resetat telefonul nu mai ai ce face, gandeste-te ca in cazul unui calculator memoria temporara e scurta (de cateva minute), pai a unui telefon cred ca e de cateva secunde. Data viitoare sa fii mai atent, pentru alte eventuale informatii cauta un service si consulta un specialist.

| petrica1111 a răspuns:

Da.o parte pot fi recuperate. Cele care sunt salvate pe cartela sim.Acele contacte nu se sterg daca resetezi telefonul. scrie de exemplu 1# si vezi daca iti arata primul nr de pe cartela sim. sau 2# pentru al doilea ...si asa mai departe. Funda?

| Ambasada a răspuns (pentru petrica1111):

Multumesc
Multumesccccc laughing
Meriti funda, lol23 da funda! frustratedlaughing
Stiu ca a mers pentru ca avem acelasi caz si acelasi telefon blushing
Prapadita mica ce esti laughing
Multumeeeesc big hug

| madutsa_5595 a răspuns:

Nu prea, trebuia sa le salvezi pe cartela.