| Gion3334 a întrebat:

din ce cauza ecranul de la laptop isi micsoreaza luminozitatea,iar dupa i se stinge ecranul? (sistemul ruleaza in contiunuare, dar ecranul este stins) De obicei am aceasta problema in jocuri... S-ar putea sa fie placa video?

3 răspunsuri:
| Caba_Ciprian_2000 a răspuns:

Cel mai bine te duci la un servis iti va spune precis unde este problema
Parerea mea este undeva din placa

| Horatiuabc a răspuns:

Ai incercat sa modifici rezolutia? Sau bateria? Depinde dupa cat timp se intampla acest lucru!

| Gion3334 explică (pentru Horatiuabc):

Nu am modificat nimic... Iar acest lucru se intampla dupa vreo 20 de minute in care ma joc...