| Kingston3 a întrebat:

Dintre un telefon ce este querty si unul touchscreen ce ati alege si de ce? Mentionez ca am nevoie de ceva bun si rezistent si sincer nu stiu ce sa aleg. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Am avut 3 cu touchscreen si nu m-a tinut nici unul mai mult de cateva luni.Li se ducea display-ul.Cred ca cel querty e mai eficient si mai rezistent.Bafta

3 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Touch screen are mai multe avantaje

| Kingston3 explică:

Multumesc amandurora pentru raspunsuri.

| lol2 a răspuns:

Salut! Eu am avut telefon cu touchscreen si a fost destul de rezistent (un an jumate l-am folosit)