| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,doar ce mi-am reinstalat windowsul (XP),si imi cam merge in reluare si nu imi dau seama de ce, driverul video e instalat..antivirus am..Si nu pot sa imi dau seama ce are.

5 răspunsuri:
| MaximClaudiu a răspuns:

In caz ca nu stii, windowsul xp o fost scot de pe piata, deci practic ai facut o greseala. Windowsul inca poate fi instalat si ruleaza, insa nu vei primi update-rui, care cred ca este motivul pentru care tie iti merge greu.
Recomand sa il duci inapoi si sa iti pui windows 7
http://tutorialecalculator.com/windows-xp-ramane-fara-asistenta-microsoft/

| UnUtilizator a răspuns (pentru MaximClaudiu):

Stiam ca s-a terminat asistenta la Xp, dar daca imi pun Windows 7 o sa imi mearga jocurile in lag...

| MaximClaudiu a răspuns (pentru UnUtilizator):

N-are cum sa iti mearga in lag....iti zci sigur, plus ca acum jocurile astea noi si unele programe nu mai ruleaza pe XP... faci cum vrei

| Al3x87 a răspuns:

Ce antivirus ai?

| UnUtilizator a răspuns (pentru Al3x87):

Eset Smart Security 7 cu licenta.