| BebeSergio a întrebat:

Doresc sa ii achizitionze bunicii niste casti de telefon in ureche deoarece castile ei sunt groaznice si iti terorizeaza urechile cand vorbesti pe wahtsapp. 2 principii simple: niste casti durabile si cu microfon bun, buget 100 lei maxim. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Veltorb a răspuns:

Ia o pereche de căști wireless din karrefour, au microfonul bun, mie îmi rezistă de juma de an iar până acum stricam 5-6 perechi pe lună și sunt doar 60 de lei.