| LuFacs a întrebat:

Dupa ce mi-am reinstalat Windows 7 si am intrat in My Computer Partitia D mi-o arata ca este ocupata dar de fapt era goala cand am intrat in ea. Ce pot face? Am si scanato si la scanare imi arata fisierele care le scaneaza.Deci prin urmare am toate fisierele in D dar nu le pot vedea

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Da-i un format si ar trebui s-o goleasca.
Bafta

| Fizy93 a răspuns:

Pai cate partitii ai creat? Daca ai creat doua sau mai multe i-ai dat memorie?
Incearca sa o formatezi: Click dreapta pe partitie»Format»Debifezi toate tabburile»Start

Mai poti descarca Glary Utilities si poti curata memoria partitiei.