| girml3x a întrebat:

dupa cum stiti am un SAMSUNG WAVE 2 cu sistem de operare BADA, va rog, vrea foarte mult sa stiu cand va apararea in Romania o noua actualizare a softawerului, adica BADA 2.0, bada 2.0 e mult mai bun, si are widget-urile mai mici ca la android, va rog, ofer Funda!

4 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Dupa cum NU stiti...

| kristy a răspuns:

Bada 2.0 va aparea in decembrie 2011 odata cu Samsung wave 3 (S8600) (asa am citit de un site)

| ilikedub a răspuns (pentru kristy):

Bada 2 a aparut deja de mult dar nu a aparut update de Romania pe celelalte telefoane wave si nici nu vor sa zica daca apare sau nu. In unele stiri spun ca ar trebuit pana la sfarsitul anului in Europa iar urmatorul an in restul lumii...

| ilikedub a răspuns:

Se spune ca va aparea pana la sfarsitul anului updateul pentru tarile din Europa si urmatorul an restul lumii. Dar si eu de cand il astept deja am impresia ca nu va mai iesi niciodata...