| frank2002 a întrebat:

Dupa parerea voastra ce telefon imi recomandati? Samsung galaxy s2 Iphone 4 Iphone 4s sau Iphone 5?:p

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Totusi mai bine astepti inca 2 luni pana se lanseaza galaxy s4

11 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

S2/s3

| Narcis2007 a răspuns:

Eu as alege s3

| PerfectInsanity a răspuns:

Galaxy s3 sau iPhone 5

| alexandramustatea2013 a răspuns:

Galaxi

| narcis14 a răspuns:

Evident ca iphone 5

| frank2002 explică:

Al 12-lea raspuns primeste funda.

| frank2002 explică:

Al 12-lea raspuns primeste funda.

| lenka018 a răspuns:

Samsung galaxy s2

| daniel03 a răspuns:

Galaxy S2

| AndrewAndy92 a răspuns:

Eu merg pe S2 toata ziua. Este mai bun si mult mai ieftin. Iphone 5? Nu se merita, prea multi bani pentru ce stie. Decat sa iti cumperi Iphone 5, mai bine iti cumperi Galaxy S3. Cunosc o gramada de persoane care au renuntat la Iphone 5 pentru S3.

| clau27 a răspuns:

De care ai bani dar eu zic sa-ti iei iphone 4 e mai bun ca 5