| maryusbz a întrebat:

E-Boda Revo R70 are buton de reset?

4 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Nu nu au buton de resetare. tabletele si telefoanele cu android nu au asa ceva.
poti face reset din setarile tabletei.
Settings>privacy>Factory data reset

mai e o varianta insa trebuie sa stii combinatia de butoane pentru a intra in recovery mode. de obicei sunt butonul de deschidere a telefonului si una din tastele de volum.
asigurate ca ai telefonul inchis.

| maryusbz explică (pentru Danzell):

Ba au unele. de obicei se afla pe spatele tabletei, daca nu pe laturi, pe la butoane si se baga un ac si se tine cateva secunde si se reseteaza.

| Nicu47 a răspuns:

Pe spatele tabletei este o gaurica care scrie RESET il apesi cu un ac 10 secunde

| maryusbz explică (pentru Nicu47):

Esti sigur? m-am uitat pe la imagini si nu am vazut...