| xbastanu a întrebat:

E bun acest PC : http://www.pcgarage.ro/......5-edition/
As vrea sa il cumpăr.Ce părere aveți? E bun? Își merita banii? Sau sa aștept pana de black friday poate se ieftinește?
Aștept părerile voastre. Va multumesc

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Este un sistem de top, ce poti rula cu el absolut orice joc pe rezolutie hd la cele mai inalte detalii, iar pretul este unul corect.
Singura chestie care ma nemultumeste pe mine in el estea acea sursa care nu poti avea incredere in brand, de asemenea are si amperaje mici pe railuri.

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Este un pc foarte bun vei avea in toate jocurile noi aparuta 60+fps.