| Mosto_Patrick_1998 a întrebat:

E bun PC-ul Serioux Gamer C2 8gb ram 64 bit procesor Intel core i5?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este suficient de bun, sa duca jocuri noi. Placa video de 2 gb cam micuta, in rest e ok.

9 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Nimic de la firma aia nu mi-a placut. La pcu-uri nu stiu cum sunt, dar de periferice sa te feresti de la firma asta.

| Fl4V1US a răspuns:

E destul de bun!

| CPAElites a răspuns (pentru danutzu96):

PC-ul ala are o sursa PETARDA de 100 lei, peste cateva luni ii va crapa happy

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru CPAElites):

Spune clar e bun sau nu foarte by?

| CPAElites a răspuns (pentru Mosto_Patrick_1998):

Da, e bun.
E mai performant decat rapciuga ai de Serioux.

| CPAElites a răspuns (pentru Mosto_Patrick_1998):

Nu e bun, am incurcat intrebarile!

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru CPAElites):

E bun frate al meu! Îmi duce toate toate jocurile noi apărute!

| CPAElites a răspuns (pentru Mosto_Patrick_1998):

Ba, tu nu intelegi ca iti puteai cumpara unul mai performant in acelasi buget?
Esti batut in cap?

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru CPAElites):

Dar e bun!