| anonim_4396 a întrebat:

e buna aceasta cofiguratie:http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2694666/ si daca mi-ai-ti putea spune daca toate piesele se potrivesc!

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Să înțeleg că vrei cel mai ieftin calculator posibil, cu piese noi și în garanție.
Să îți spun unde ai greșit:
- Sursă nu prea bună, mai bune ceva bănuți și cumpără una mai solidă
- Adaptor DVI-I - VGA care îl cumperi de pomană deoarece la placa de bază ai doar DVI-D care nu scoate semnal video analogic (nu are acei 4 pini care îi are DVI-I)
- Dacă ai șansa, cumpără placă de bază de la altă companie

| NeaMih4i a răspuns (pentru SilviaDulcik):

Adaptoru nu il iau pentru ca am eu nevoie, il iau unui var si eu mai am o placa video pci express 3.0