| LooKaTSkuarydzZ a întrebat:

E in legatura cu Minecraft.Cum as putea sa mi se vada skinul in multiplayer? Am Minecraft piratat si as vrea sa stiu daca se poate asta.Trebuie sa-l pun pe un site si sa scriu numele meu cumva? Funda! P.S. Postez in categoria asta pt. ca mi-a disparut categoria cu Jocuri PC&Online

2 răspunsuri:
| phoenix2001 a răspuns:

Nu poti daca nu ai cont premium dar poti lua un skin cu nume...nu iti mai dau linkul pentru ca tot ce trebuie sa scrii pe google e,, skin name minecraft,,

| LooKaTSkuarydzZ explică (pentru phoenix2001):

Ok mersi pentru raspuns...Stiu faza cu luatul unui nume cu tot cu skin de pe net...Mersi oricumwinking