| Gion3334 a întrebat:

e posibil sa imi instalez un sistem de operare windows pe un telefon Android? Stiu ca suna ciudat... dar ma intreb daca merge.Si daca da... cum se poate face asta? tongue

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti pe net ''winodws software for Android''. Gasesti pe net rezultate dar nu recomand. Poti afecta androidul actual si nu este deloc sigur... Daca tot vrei sa incerci, ai grija sa citesti cam tot ce se afla pe pagina.

| Gion3334 explică (pentru anonim_4396):

Hmm,eu sunt curios daca as putea deschide fisiere.bat... big grin Asta m-ar interesa mai mult. Nu ar fi o solutie sa le deschid folosind androidul? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gion3334):

Nu stiu, eu nu am incercat... Poate gasesti un forum care sa te ajute.