| ruben2002 a întrebat:

este bun laptopuacesta spuneti sincer dau funda http://www.altex.ro/......windows-10 daca nu imi ziceti voi unu dar fara free dos...

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

Laptop-urile cu procesoare amd se incing foarte tare si nu sunt atat de performante ca ceva pe Intel, iti recomand http://www.altex.ro/......-2gb-linux
Este cel mai `teapan` laptop momentan in aceasta categorie de pret si vad ca e la reducere, + ca ii mai poti adauga inca 4gb ram pe parcurs care o sa te coste foarte putin, dar momentan acest laptop iti ruleaza absolut orice, daca nu te incanta sistemul de operare ii poti instala tu windows :)

5 răspunsuri:
| ruben2002 explică:

Ms nu sti un site de un sa mi descarc windows iti dau funda daca mi zici

| Alexul99 a răspuns (pentru ruben2002):

TPU nu incurajeaza pirateria, cauta si tu pe youtube, te descurci, e foarte simplu happy

| ruben2002 explică:

Ok inca o intrebare promit:) I bun asta http://www.altex.ro/......windows-10 am m ai spus eu nu vreau cu free dos

| Alexul99 a răspuns (pentru ruben2002):

Nu, nu este bun pentru ca nu are placa video dedicata, ceea ce ti-am dat eu este cam cel mai performant in aceasta categorie de pret, daca vrei sa ai ceva bun asculta-ma, daca nu..nu, windows-ul il poti ruga pe cineva, sau te poti duce la un service sa ti-l puna..nu costa mai mult de 20 de lei.

| Alexul99 a răspuns (pentru Alexul99):

+ ca are linux ce ti-am dat eu, este tot un fel de windows pe care poti face cam aceleasi lucruri, dar daca nu te incanta iti poti pune windows, pentru o licenta de windows nu merita sa ratezi performantele laptop-ului pe care ti l-am recomandat mai sus.