| maniac a întrebat:

este bun windows xp sp3 gamer edition? cere mai mult la cerinte decat un xp sp3 normal? Care ar fi mai bun dintre ele 2

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Asta! windows xp sp3 gamer edition! daca vrei pentru jocuri cerintele sunt la fel numai ca ai in plus niste programe:
• DirectX 10
• Live Messenger
• Xfire 1.79
• TeamSpeak 2 Client
• VISTABoot PRO 3.3
• Hamachi
• RivaTuner 2.09
• Daemon Tools 4.12 Lite
• Safari 3.1 Portable
• CPU-Z

2 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Nu-i foarte diferit. are in pack framework si inca cateva chestii. Nu cere mai multe resurse decat xp normal. Daca vrei sa-ti mearga jocurile mai bine incearca sa faci rost de o placa video mai buna.

| totenkopfSS a răspuns:

Daca vrei xp pentru jocuri baga xp 64 biti!