| TheSkull a întrebat:

Salut Tpu.Este buna aceasta tabelta la gaming? Linkul tabletei : http://www.pcgarage.ro/......a-tab4all/

Merge asphalt 8 airborne sau alte jocuri cu cernite mai mari?
Dau funda

3 răspunsuri:
| IAmTheLegendary a răspuns:

Da,eu zic ca da, pentru ca si eu am acea tableta si am mii de jocuri descarcate de la Subway Sufers pan` la GTA 5 si merge pentru Gaming! Eu iti recomand tableta big grin

| MultiCore a răspuns:

Salut! Un prieten de-al meu o are. Procesorul este un pic cam slăbuț (1.2 Ghz single core) dar în rest își face treaba. Cu jocurile merge bine. Funcționează majoritatea fără lag, asta datorită memoriei RAM generoase (2 Gb). Așadar, per totat, este o tabletă bună, la un preț accesibil, dar de la care să nu ai așteptări foarte foarte mari.

| cristitoader13 a răspuns:

Da este buna eu iti mai recomand evolio evotab 3 aproape ca aceasta.
evolio are camera si in spate la serioux n-am vazut