| xbastanu a întrebat:

Este buna aceasta unitate: http://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/pc-garage/gamin g-csgo-v4/? utm_source=rtbhouse&utm_medium=retargeting&ut m_campaign=rtbhouse-retargeting

pentru jocuri in special. Mi-ar merge jocurile din 2015 si care or sa mai apara? Isi merita banii?
As dori parerea voastra daca merita sa-l cumpar sau nu?
As vrea sa stiu daca merg jocurile gen GTA 5 si altele si jocurile care vor mai aparea gen FIFA 16, etc. As vrea sa ma apuc sa fac gameplay-uri pe youtube si as vrea sa stiu daca e buna pentru inceput.
Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

1 răspuns:
| Ionait a răspuns:

Pentru a juca GTA V si FIFA16 e okay. Dar nu stiu daca iti duce si un software de captura pe fundal. Pentru captura video, eu iti recomand o placa de captura externa. Calitate superioara, nu ai "lag".