| Polinco a întrebat:

Este buna Tastatura Gaming MARVO K636?

2 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Eu ti-as recomanda https://www.pcgarage.ro/tastaturi-gaming/genesis/rhod-400-rgb/ cauta pe net sa vezi in cate moduri lumineaza, are un mod si de luminare la sunet. E comoda si rezistenta. Da senzatie de premium si ca ar fi mecanica.

| SiderS a răspuns:

Este destul de ok, adica nu deranjeaza la incheieturi, tastele se apasa destul de usor nu e una gen sa apesi tare pentru a face comanda, dureaza putin pana te obisnuiesti cu ea dar e ok, singura problema ar fi LED-urile din cauza ca nu sunt foarte durabile, acum conteaza si in ce conditii se pastreaza tastatura. Daca este folosita normal gen jocuri sau mai stiu eu ce fara sa ii mai dai cate un pumn din cand in cand e ok laughing. Oricum este destul de "decenta" ca sa spun asa in banii aia. Sper ca te-am ajutat cat de cat.